ТБ «Аграрная Биржа»
 
Поиск:     
 

 

О нас
История
Биржевые правила
Торговая система
Новости
Аналитика
Информационное агентство        «ТЭК-информ»
*Земельный фонд ХО
Справочники
Юмор
Контакты
Партнёры ТБ АБ
Структура сайта
 

Земельний фонд Херсонської області


    Херсонська область розміщена в південній частині України, в південній течії ріки Дніпро. Утворена область 30 березня 1944 року. Обласний центр - місто Херсон. Область займає площу 2,85 млн.га., в тому числі сільськогосподарських угідь – 1,97 млн. га., з них ріллі – 1,78 млн.га.
    Клімат на території області посушливий, з великими ресурсами тепла, часто бувають суховії та пилові бурі. Пануючі вітри східні та південно-східні.
    Середня багаторічна сума опадів за рік складає в північній частині області 380-430 мм, а на крайньому півдні – 310 мм. Опади випадають дуже нерівномірно. Основна їх частина (до 60 %) випадає в літній період, переважно в вигляді злив, які призводять до сильної водної ерозії ґрунтів.
    Територія області знаходиться в Причорноморській низині, гідрографія якої дуже незначна. З півночі на південь область перетинає річка Дніпро, в яку впадають малі ріки Інгулець, Рогачик, Конка, Вірьовчина.
    Ґрунтовий покрив області різноманітний, в північній частині переважають чорноземи південні на лесових породах, на південь переходять в каштанові ґрунти в комплексі з солонцями, солончаками і солодями, а в західній частині лівобережжя Дніпра та Дніпровського лиману знаходяться Олешківські піски. В умовах економічного реформування значно зростає роль державного земельного кадастру, який є інформаційною базою для ефективного управління земельними ресурсами, ведення земельної статистики, землеустрою, регулювання земельних відносин, підтримки податкової та інвестиційної політики держави і розвитку ринку землі, обгрунтування розмірів плати за землю."Державний земельний кадастр містить систему необхідних відомостей і документів про правовий режим земель, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів, у тому числі орендарів, за категоріями земель, про якісну характеристику і народногосподарську цінність земель, є інформаційною базою ринку землі.
    Для створення та функціонування ринку землі необхідно істотно вдосконалити існуючу вітчизняну практику проведення земельно-кадастрових робіт шляхом розвитку нормативно-технічної бази і впровадження автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру. Це дасть змогу підвищити ефективність управління земельними ресурсами, значно прискорити процес реформування земельних відносин, відстежити динаміку кількісних та якісних змін земельного фонду, розподілу його за власниками землі та землекористувачами, запровадити заходи щодо збереження та відтворення родючості ґрунтів, поліпшення навколишнього природного середовища, охорони прав громадян, підприємств, установ та організацій на землю.
    В адміністративному відношенні Херсонська область поділяється на 18 районів і 3 міста обласного підпорядкування (табл. 1).

Вход для пользователей

Логин:
Пароль:

забыли пароль?

Корзина

(нет товаров)"

Новости

Подписаться на новости:

Голосование

  вопрос
yes
no
maybe

Язык

Изменить валюту

Пожалуйста, выберете валюту, в которой будут показаны цены на продукцию:
[ Главная | Корзина | Изменить валюту | | | Прайс-лист | Регистрация ]