ТБ «Аграрная Биржа»
 
Поиск:     
 

 

О нас
История
Биржевые правила
Торговая система
Новости
Аналитика
Информационное агентство        «ТЭК-информ»
*Земельный фонд ХО
Справочники
Юмор
Контакты
Партнёры ТБ АБ
Структура сайта
 

Орендні відносини на землях державної і комунальної власності

    За станом на 01 липня 2006 року в області 147,2 тис. га сільгоспугідь земель державної власності (землі запасу і резервного фонду) є об’єктами орендних відносин, на які поширюється дія Закону України “Про оренду землі”, що складає 6,7 % усіх сільськогосподарських угідь в області. Крім того ще 392 договорів оренди на загальну площу 24,5 тисяч га знаходяться в стадії оформлення і до кінця поточного року також принесуть додаткові кошти у місцеві бюджети.
    Розмір орендної плати за 1 га державної землі по області коливається від 3 грн/га на землях гіршої якості до 430 грн/га на зрошених землях кращої якості. За оренду по вже укладеним договорам оренди до місцевих бюджетів до кінця 2006 року надійде 10,0 млн. гривень, а з урахуванням договорів, що оформлюються ця сума може зрости до 11,5 млн. гривень.
    Нажаль в деяких випадках орендні відносини стримуються через низку якість ґрунту, що ставить питання про необхідність переводу орних земель у землі нижчої якості або взагалі вилучення їх із земель сільськогосподарського призначення. Тому у 2006 році передбачено використати 76,6 тисяч гривень із державного бюджету для консервації цих земель або переведення їх у нижчу категорію та створення на цих земельних ділянках громадських пасовищ, що також є соціальний захист селян.

Вход для пользователей

Логин:
Пароль:

забыли пароль?

Корзина

(нет товаров)"

Новости

Подписаться на новости:

Голосование

  вопрос
yes
no
maybe

Язык

Изменить валюту

Пожалуйста, выберете валюту, в которой будут показаны цены на продукцию:
[ Главная | Корзина | Изменить валюту | | | Прайс-лист | Регистрация ]