ТБ «Аграрная Биржа»
 
Поиск:     
 

 

О нас
История
Биржевые правила
Торговая система
Новости
Аналитика
Информационное агентство        «ТЭК-информ»
*Земельный фонд ХО
Справочники
Юмор
Контакты
Партнёры ТБ АБ
Структура сайта
 

ГРОШОВА ОЦІНКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДЬ


    У відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 року № 213 “Про методику грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів“, та затвердженого спільним наказом Держкомзему України, Мінсільгосппроду України, Держкоммістобудування України та Української академії аграрних наук від 7 квітня 1995 року № 24/87/70/45 “Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів“ в 1995 році проведена грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення Херсонської області. Дана робота була здійснена на основі матеріалів обласного земельного кадастру та економічних обстежень земель і розрахунків, проведених в 1988 році філіалом інституту землеустрою. В результаті це дало змогу провести в намічені строки розпаювання земель, видати сертифікати на земельну частку (пай), та, в разі необхідності, розрахувати грошову оцінку окремої земельної ділянки.

    На теперішній час відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2000 року № 783 „Про проведення індексації грошової оцінки земель” дані показники необхідно проіндексувати на розрахунковий коефіцієнт 2,551.
    З урахуванням коефіцієнту грошова оцінка 1 га сіножатей та пасовищ становить – 1683,66 грн/га, ріллі – 10510,12 грн/га, багаторічних насаджень – 32346,68 грн/га.

Вход для пользователей

Логин:
Пароль:

забыли пароль?

Корзина

(нет товаров)"

Новости

Подписаться на новости:

Голосование

  вопрос
yes
no
maybe

Язык

Изменить валюту

Пожалуйста, выберете валюту, в которой будут показаны цены на продукцию:
[ Главная | Корзина | Изменить валюту | | | Прайс-лист | Регистрация ]