ТБ «Аграрная Биржа»
 
Поиск:     
 

 

О нас
История
Биржевые правила
Торговая система
Новости
Аналитика
Информационное агентство        «ТЭК-информ»
*Земельный фонд ХО
Справочники
Юмор
Контакты
Партнёры ТБ АБ
Структура сайта
 

Розвиток фермерських господарств

    Станом на 01.07.2006 року в області функціонує 2672 фермерське господарство, які використовують 203,1 тис. га., з них сільськогосподарські угіддя – 197,6 тис. га, в т.ч. ріллі – 184,3 тис. га. В середньому на 1 фермерське господарство припадає 76,0 га сільськогосподарських угідь.
    Процес приватизації членами фермерських господарств земельних ділянок набув масового характеру і на теперішній час у власності членів фермерських господарств знаходиться 16,04 тис. га сільськогосподарських угідь. Приватизація земель членами фермерських господарств також потребує вкладення відповідних коштів для проведення землевпорядних робіт, а це додаткові робочі місця, відповідні відрахування до бюджетів, соціальний захист фахівців – землевпорядників.
    Фермерські господарства у майбутньому також є потенційними учасниками ринку землі, тобто знову будуть відповідні відрахування, нові робочі місця, соціальний захист працівників землевпорядних організацій.
    Зростання об'ємів сільськогосподарської продукції, яку виробляють фермерські господарства, збільшує добробут населення нашої області і держави в цілому.

Вход для пользователей

Логин:
Пароль:

забыли пароль?

Корзина

(нет товаров)"

Новости

Подписаться на новости:

Голосование

  вопрос
yes
no
maybe

Язык

Изменить валюту

Пожалуйста, выберете валюту, в которой будут показаны цены на продукцию:
[ Главная | Корзина | Изменить валюту | | | Прайс-лист | Регистрация ]